Regeneruotas pluoštas

Perdirbtas pluoštas gaminamas iš surinktų pramoninių tekstilės atliekų – atraižų ir siūlgalių – susidarančių gamybos proceso metu. Visos atliekos atkeliauja iš siuvimo, mezgimo ir verpimo gamybinių įmonių. Perdirbame tekstilę iš poliesterio, medvilnės, vilnos, kanapių, linų, akrilo ir mišraus pluošto mišinių.

Gamindami regeneruotus pluoštus iš surinktos tekstilės, mes prisidedame prie atliekų mažinimo misijos mūsų planetoje. Didelį dėmesį skirdami žiediškumui, perdirbimui ir aplinką tausojantiems gamybos būdams, kiekvieną kartą didiname savo indėlį į geresnę aplinką.

Mūsų asortimente – platus medžiagų, pagamintų iš perdirbtų tekstilės pluoštų, pasirinkimas. Regeneruotų pluoštų ir galutinių neaustinių medžiagų spalva priklauso nuo tekstilės atliekų spalvos.

Teikiame kliento tekstilės atliekų perdirbimo į pluoštus paslaugą.  Klientui pageidaujant iš jo tiektos žaliavos gaminame neaustines medžiagas kaip galutinį produktą. Džiaugiamės galėdami įgyvendinti klientų projektus bei pagaminti tokį gaminį, kokio jam reikia.